Produkty

O spoločnosti
ACARA

Výroba
ACARA

Individuálne
úpravy

Český
výrobok

Školenia

Stavebné a podlahové lišty

Máme najširšiu ponuku líšt na slovenskom trhu!

Sme jednotkou na trhu v oblasti stavebných a podlahových líšt a máme najširší sortiment v SR! Vo výrobe navyše pracujeme s množstvom druhov materiálov a dbáme aj na širokú škálu farieb, prevedení či povrchovej úpravy, takže tu nájdete naozaj všetko. Ponúkame tak technické aj estetické riešenie a všetko na jednom mieste.

Podlahové lišty

Náš široký sortiment obsahuje všetky lišty potrebné na finálne dokončenie podlahy. Prechodové lišty zaistia hladkú nadväznosť rozdielnych materiálov a vyrovnajú ich prípadný výškový rozdiel. Ukončovacie lišty vytvoria elegantné zakončenie a lišty nájazdové potom zabezpečia plynulý prejazd s kočíkom alebo vozíkom. Schodové lišty zabránia odieraniu a ničeniu hrán a lišty soklovej vytvoria pekný prechod medzi podlahou a stenou – navyše do nich môžete schovať káble. Ochranné prvky niektorých podlahových líšt potom zabránia nechceným úrazom.

Stavebné lišty

V rozsiahlej ponuke stavebných líšt nájdete celý rad ukončovacích profilov, vaňové profily, profily na vsadenie skla (čo využijete napríklad pre zástenu sprchového kúta), dekoratívne lišty, dilatačné lišty, drenážne lišty (ktoré zaisťujú odvod vody), balkónové profily a rohové ochranné profily. Ponúkame tak všetky stavebné lišty, ktoré budete potrebovať napríklad pri rekonštrukcii kúpeľne, balkóna alebo na finálne úpravy rôznych povrchov a materiálov.