O nás

Produkty
ACARA

Výroba
ACARA

Individuálne
úpravy

Český
výrobok

Školenia

 

Vitajte v spoločnosti ACARA

 

Spoločnosť Acara Praha s.r.o. bola založená v roku 1999 s cieľom vyrábať a dodávať na trh kvalitné stavebné a podlahové lišty za priaznivú cenu. Odvtedy sa spoločnosť dynamicky rozvíja, rozširuje svoj sortiment a celkovo zvyšuje svoj rozsah pôsobnosti. V súčasnosti má prevádzkareň na Prahe 10, kde vo svojej predajni vystavuje tovar na ploche 1000m2. Vyškolení a po všetkých stránkach špičkovo pripravení profesionáli tu nielen predávajú lišty, stavebnú chémiu, izoláciu a separáciu a mnoho ďalšieho, ale zároveň poskytujú fundované poradenstvo. Spoločnosť je centralizovaná v Prahe, odkiaľ efektívne zásobuje trh v celej Českej republike, Slovenskej republike a krajinách na Balkánskom polostrove. Zásluhou funkčného systému prepravy tovaru sa Acara môže pochváliť veľmi rýchlou obsluhou všetkých koncových zákazníkov.

Firma zároveň využíva všetky výhody, ktoré ponúka voľný trh a bezcolný priestor Európskej únie, a preto je schopná veľmi rýchlo dodať akékoľvek ponúkané zahraničné výrobky. Acara ako výrobca vlastných líšt zároveň zastupuje špičkové zahraničné značky, ako sú Dural, Schlüter, Emac, Salag alebo Ardex, ktorých produkty ponúkajú za veľmi dobrú cenu. Práve zastúpenie týchto špičkových výrobcov s celosvetovou pôsobnosťou je jedným z dôkazov kvalitnej práce, skúseností a povesti Acary.

 

 

NAŠA MISIA

 

Náš tím približne 50 ľudí aj s výrobou Vám pomôže s radami a opatreniami v otázkach aplikačnej technológie, priamymi dodávkami na stavenisko a individuálnymi otázkami, ale aj osobne a kompetentne v teréne priamo u Vás. Tešíme sa na Vaše otázky a spoluprácu.

 

NAŠA VÍZIA

 

ACARA PRAHA, s.r.o. je nielen popredný český výrobca líšt, ale taktiež kombinuje vysokú kvalitu produktov, férové ceny a perfektné dodacie podmienky. Toto všetko aj prostredníctvom rôznych exkluzívnych zastúpení svetových značiek akými sú ISOMAT, STAUF, VELOSIT a DL CHEMICALS, ale aj našich vlastných značiek ako sú napríklad FLOOR CONCEPT alebo MAXX CHEMIE prirodzene so sľubom záruky testovaného systému. Tiež samozrejme môžete vyberať aj z mnohých inovatívnych produktov od renomovaných výrobcov ako sú SIGMA alebo SCHLUTTER a optimalizovať svoje pracovné procesy na stavenisku aj v kancelárii, pretože všetko vyriešime za Vás.

 

Medzníky

 

2020 – Vlastná výroba - rozšírenie o profilovanie, ohraňovanie, automatizácia balenia
2019 – Expedičný a výrobný sklad v Litomyšli, nové predajne Litomyšl
2018 – Otvorenie novej predajne ACARA PLUS v Čestliciach
2017 – Založenie ACARA Slovakia. a vytvorenie administratívneho centra
2016 – Spustenie realizačnej sekcie
2015 – Rozšírenie predajne na Prahe 10
2011 – Otvorenie novej predajne na Prahe 10

2006 – Reorganizácia spoločnosti, centralizácia v Prahe
2004 – Otvorenie pobočky v Opave
2002 – Otvorenie pobočky v Čiernej Hore
2001 – Výrobný závod
1999 – Založenie spoločnosti

 

Slovo majiteľa

 

Zdá sa až neuveriteľné, že v tejto dynamickej dobe Vám môžem predstaviť našu spoločnosť, ktorá už 22 rokov pôsobí v oblasti stavebníctva. Som nadšený, že práve v týchto dospievajúcich rokoch firmy Vám, našim úžasným zákazníkom, môžeme poslúžiť produkty, skúsenosťami, inováciami a niekedy aj šálkou dobrej kávy.

Nikdy som takto verejne neuvádzal, čo v kocke znamená „ACARA“. A práve dnes toto napravujem. ACARA = TRADÍCIA. Tradičný dodávateľ, výrobca a poskytovateľ poradenstva v oblasti špecializovaného stavebníctva.

Naším krédom a poslaním je nasledovné:

  • Poskytovať svojim zákazníkom tie najlepšie produkty a služby v ideálnej cene. Sme pripravení stále sa zdokonaľovať a vyhovieť Vašim novým potrebám. Neustále vytvárame nové trhy, nové možnosti a tým aj zákazky. Učíme svojich zákazníkov pracovať s modernými a stále dokonalejšími produktmi. Zoznamujeme s novými trendmi.
  • Predávame svojim zákazníkom to najlepšie z nás a tým napomáhame ich rastu.
  • Ďakujem Vám všetkým – našim úžasným zákazníkom – ktorí nám vkladáte svoju dôveru a prejavujete svoje priania. My ich vždy radi splníme. Tým sa zdokonaľujeme a rastieme spolu s Vami.